Proběhlé soutěže

 

Vyhodnocení soutěže 

Olej nad zlato Vám pravidelně nabízí možnost vyhrát kvalitní vybavení do kuchyně v soutěži o nejlepší recept obsahující řepkový olej. První soutěž byla realizována v období od 5. do 26. září 2013 a zapojilo se do ní 15 soutěžících. Nejúspěšnější recept byl oceněn celkem 26 hlasy. Druhá soutěž pak proběhla v období od 23. ledna do 11. února 2014. Zúčastnilo se celkem 10 soutěžících a příspěvek o soutěži zaregistrovalo téměř 100 000 lidí. Nejlépe hodnocený recept získal od návštěvníků 24 hlasů. Zaslané recepty s fotografií, ingrediencemi a postupem přípravy jsou zveřejňovány na facebookovém profilu Olej nad zlato, kde také probíhá hlasování pomocí tlačítka „Líbí se mi“. Pět autorů receptů s nejvyšším počtem hlasů získává například vysoce kvalitní pánev pro přípravu spousty dalších chutných receptů s řepkovým olejem.

Další soutěž pro Vás připravujeme od 28. dubna do 16. května! Navíc se můžete těšit na ještě hodnotnější a atraktivnější výhry!

Bez názvu


Zašlete recept a hrajte na facebooku o kvalitní pánve!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte vysoce kvalitní teflonovou pánev. Zašlete nám fotografii pokrmu připraveného s řepkovým olejem a připište ingredience a postup přípravy. Příspěvky budou vyvěšeny na facebookovém profilu Olej nad zlato. Pět soutěžících, jejichž recept bude návštěvníky profilu nejlépe hodnocen (získá nejvíce tlačítek „Líbí se mi“), vyhraje kvalitní pánev v hodnotě 800 Kč.

Soutěž trvá od 23. ledna do 11. února 2014.

Na Vaše příspěvky se těšíme na emailové adrese olejnadzlato@email.cz

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde